Montāža

Montāža

Pie LS STEEL jūs varat pasūtīt ne tikai ražošanu, bet arī metāla konstrukciju montāžu dažādiem mērķiem. Mūsu speciālisti nodrošinās drošu piegādi, izkraušanu, sagatavošanu un uzstādīšanu saskaņā ar uzstādīšanas procesu:

Ražošana un uzstādīšanu veic mūsu uzņēmuma pieredzējuši speciālisti un strādnieki. Gadu pieredze metāla konstrukciju montāžā ir devusi viņiem labu roku dažāda veida konstrukciju montāžā. Viņi montē vissarežģītākos projektus ar vieglumu, gluži kā būvkonstrukcijas! Metāla konstrukciju montāžas komandas veic montāžas darbus gan rūpnīcas telpās, gan uz vietas.

Metāla konstrukciju uzstādīšana
Metāla konstrukciju montāžas posmi

Sākotnējs. Speciālists dodas uz būvlaukumu, lai iepazītos ar objektu. Tiek novērtēti pievedceļi kravas automašīnām un speciālajai tehnikai.
Aprēķini. Pamatojoties uz saņemtajiem datiem, jūs izvēlaties nepieciešamos transportlīdzekļus uzstādīšanai un materiālu transportēšanai uz būvlaukumu. Pamatu neesamības gadījumā tiek izstrādāts tā projekts.
Pamatu ierīkošana.
Pamatu ielikšana pēc izstrādātā projekta.

Metāla konstrukciju uzstādīšana


Sagatavošana.
Būvlaukumā ir ierīkoti ejas un platformas darbam augstumā. Tiek veikti pasākumi, lai nodrošinātu montāžas darbu drošību.
Tērauda konstrukciju montāža.
Pacelšanas mehānisms tiek iestatīts, ņemot vērā pacelējamo svaru. Balsti ir nostiprināti ar enkurskrūvju uzgriežņiem. Visi elementi ir fiksēti precīzā vertikālā vai horizontālā stāvoklī.

Projekti, saistīti ar šo pakalpojumu.

Šo vienlīmeņa noliktavu ar maksimāli efektīvu platību projektēja, piegādāja un uzstādīja LS STEEL komanda.

Jautājumi?

Ja jums ir jautājums, mūsu eksperti atradīs atbildi.

A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.